Whitify Strips – Twoja tajna broń na piękny uśmiech bez przebarwień!

Whitify Strips – Twoja tajna broń na piękny uśmiech bez przebarwień!

Pewny siebie uśmiech w każdej sytuacji? Pewnie tylko najbogatsi mogą sobie na to pozwolić. Odbarwienia zębów dotyczą wszystkich, niezależnie od trybu życia, ale istnieje na nie proste rozwiązanie.

Paski wybielające do zębów Whitify Strips – jak działa ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Użyj tego linku, aby otrzymać zniżkę :

Whitify Strips


Naturalny kolor zębów waha się od białego do żółtego, w zależności od grubości szkliwa u danej osoby. Przez cienkie, porowate szkliwo przebija bowiem ciemniejszy kolor zębiny nadając zębom żółtawy odcień. Pierwszym krokiem do pięknego uśmiechu powinna więc być właściwa ich higiena i pielęgnacja.

Niestety w wielu przypadkach nawet mocne i grube szkliwo nie gwarantuje nieskazitelnej bieli. Barwniki, z jakimi codzienne spotykają się nasze zęby, mogą wnikać w strukturę szkliwa jak w materiał i pozostawiać nieestetyczne plamy.

Najbardziej znanymi środkami, które powodują odbarwienia zębów są kawa, herbata, czerwone wino i dym papierosowy, ale nawet zdrowy tryb życia i dieta są dla zębów wyzwaniem. Barwiące substancje znajdziemy w owocach i warzywach np. w burakach i jagodach, a także na półce z przyprawami. Curry nie bez powodu używamy, by nadać jedzeniu żółty kolor.

Regularne szczotkowanie zębów może nie usunąć silnych przebarwień, ale dostępne w przystępnej cenie paski wybielające Whitify Strips mogą pomóc w walce o śnieżnobiały uśmiech.

Jak działają paski Whitify Strips?

Paski wybielające Whitify Strips opierają swoje działanie na łagodnych, ale skutecznych substancjach wybielających, polecanych nawet do przygotowywania środków ekologicznych. Żelowa formuła na paskach o optymalnym kształcie ułatwia ich stosowanie.

Dłuższy kontakt z substancją aktywną pozwala usunąć przebarwienia miejscowe oraz rozjaśnić zęby o kilka do kilkunastu tonów w ciągu 14-dniowej kuracji. Delikatne nałożenie pasków na zęby zmniejsza też ryzyko podrażnienia dziąseł i szkliwa.

Zestaw pasków Whitify Strips składa się z 14 kompletów po 2 paski – na dolną i górną część szczęki. Należy nakładać paski na około pół godziny każdego dnia na czyste, umyte wcześniej zęby. Choć nie zaleca się picia i jedzenia w trakcie używania pasków, nie przeszkadzają one w innych codziennych zajęciach. Te 30 minut może być więc czasem na czytanie książki, przygotowanie kolacji lub odprężającą kąpiel w wannie.

Do każdego zestawu dołączana jest także skala odcieni do samodzielnego śledzenia zmian koloru zębów w trakcie stosowania pasków. Szybkość wybielania zależy między innymi od początkowego odcienia, diety i trybu życia oraz indywidualnego stanu szkliwa. Średnio wynosi jednak 7 odcieni na skali w ciągu tygodnia.

Paski Whitify Strips są dobrym rozwiązaniem dla palaczy, ponieważ nie są tak drogie jak dentystyczne zabiegi wybielania zębów i mogą być powtarzane w odstępach czasowych, co daje możliwość zachowania estetycznego odcienia zębów na stałe.

Whitify Strips

Whitify Strips skład, składniki. Co zawiera?

Składniki pasków wybielających bywają drażniące, a w skrajnych przypadkach mogą niszczyć strukturę szkliwa. Nawet dentyści ostrzegają o konsekwencjach zabiegów wybielających.
Whitify Strips prezentują bezpieczny skład oparty na powszechnie znanych naturalnych składnikach aktywnych i ograniczonej liczbie dodatków. Pełny skład znajduje się na oficjalnej stronie internetowej producenta, więc łatwo jest sprawdzić czy paski zawierają konkretną substancję.

Składniki podane są w sposób jasny i klarowny, nie znajdziemy tam mydlących oczu opisów typu „przeciwutleniacz” czy „niejonowe środki powierzchniowo czynne”. Producent zadbał o to, by paski wybielające Whitify Strips można było kupić świadomie.

Ponadto, to właśnie skład żelu na paskach wyróżnia ten produkt. Połączenie dwóch substancji aktywnych wspierających nawzajem swoje działanie sprawia, że proces wybielania jest tak sprawny. Użycie pasków staje się natomiast przyjemne i dodaje świeżości przez miętowy smak.

Paski wybielające Whitify Strips opinie na forum, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Wielu ludzi postanowiło podzielić się swoją opinią, aby inni mogli też skorzystać z mocy tego produkt.

Recenzje Whitify Strips znajdziemy na większości portali o tematyce zdrowotnej i lifestyle, nie powinniśmy więc mieć problemów z wyrobieniem sobie zdania na jego temat.
Jeśli szukasz produktu wysokiej jakości, co do którego będziesz miał/a pewność, że warto go kupić, Whitify Strips okaże się strzałem w dziesiątkę.
Whitify Strips jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii.

Paski wybielające do zębów Whitify Strips gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Koniec poszukiwania w drogeriach, pytania w aptekach i przeglądania niezliczonych stron internetowych. Paski wybielające Whitify Strips można zamówić na oficjalnej stronie internetowej producenta, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje oraz szereg najczęściej zadawanych pytań dotyczących stosowania i przeciwwskazań.

Dzięki temu oszczędzasz na dodatkowych marżach sklepów i masz pewność, że zamawiasz dokładnie to, czego potrzebują Twoje zęby. Na pierwszy raz wystarczy Ci tylko jedno opakowanie. Nie każdy chce chwalić się swoimi zabiegami upiększającymi, więc Whitify Strips pakowane jest tak, by z zewnątrz zawartość pozostawała tajemnicą.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

cs de es fr hu it

Alternatywne produkty:
Odry Cream - czy warto kupić? Informacje i recenzje produktu
Czy Booups naprawdę działa? Zobacz szczegóły i opinie
Boombreast - czy warto kupić? Informacje i recenzje produktu
Zobacz co wiemy o Eleverskin Glow opinie specjalistów i opis
Zdradzamy jak działa Dr Gary Roberts. Opinie użytkowników z sieci
Goldrevive - wyjątkowy krem odmładzający skórę

Jak piszemy recenzje produktów?

Aby nasze recenzje były jak najbardziej pomocne, najpierw weryfikujemy wszystkie informacje dotyczące recenzowanego produktu, które przedstawia producent. Wiemy przecież, że każdy zachwala i rekomenduje swoje produkty niezależnie od ich wad.

Najważniejszy etap powstawania recenzji to test. Każdy produkt testujemy minimum 2 miesiące. W tym czasie użytkujemy go jak zwykli konsumenci, aby sprawdzić jego skuteczność.
Aby być miarodajni, nie poprzestajemy jednak na własnych doświadczeniach – zbieramy opinie innych użytkowników tego samego produktu, by móc poznać różne punkty widzenia. Ma nam to pomóc w ustaleniu, komu w szczególności warto polecić produkt, a komu niekoniecznie.

Wiemy też, że część konsumentów będzie poszukiwała innych, podobnych produktów z interesującej ich kategorii, dlatego umieszczamy je zawsze pod recenzją. W ten sposób czytelnicy mają możliwość obejrzenia alternatywnych ofert.