Zestaw do wybielenia zębów Whitify System: gdzie kupić, dawkowanie, skład, opinie, sklep, cena apteka

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System: gdzie kupić, dawkowanie, skład, opinie, sklep, cena apteka

Białe zęby to marzenie wielu osób. Śnieżnobiały uśmiech wygląda niezwykle atrakcyjnie, jednak nie wszyscy zostali obdarzeni takim odcieniem zębów naturalnie. Bywa również, że szkliwo zaczyna żółknąć, a na jego powierzchni pojawiają się nieestetyczne przebarwienia.

Przyczyny przebarwień na zębach

Wpływ na kolor zębów mogą mieć różne przyczyny, związane zarówno z genami, jak i z tym, jaką dietę prowadzimy. Najbardziej szkodliwe dla uśmiechu są:

 • czarna herbata,
 • kawa,
 • czerwone wino,
 • coca-cola,
 • czarne jagody,
 • grejpfruty,
 • granaty.

Równie często przyczyną powstawania przebarwień na zębach stają się przyjmowane leki oraz niewłaściwa higiena. Gdy zęby nie są szczotkowane po każdym posiłku, a przynajmniej dwa razy dziennie, gromadzi się na nich płytka nazębna, a po pewnym czasie kamień. Żeby uniknąć tego scenariusz koniecznie zamów zestaw do wybielania zębów Whitify System. Jego dokładne działanie opisujemy poniżej.

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System – jak działa ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Użyj tego linku, aby otrzymać zniżkę :

Whitify System


Whitify System to nowoczesne urządzenie z niewielką lampą LED, które umożliwia wybielanie zębów bez wychodzenia z domu. Zestaw, został wykonany z wysokiej klasy materiałów odpornych na zniszczenie. Fachowcy opracowali specjalną formułę żelu – skutecznego, a także bezpiecznego dla użytkownika. W jego skład wchodzą ekstrakty roślinne, które wspierają zdrowie jamy ustnej. Zestaw Whitify System skierowany jest dla osób, które cenią sobie śnieżnobiałe zęby, a także nie przepadają za wizytami w gabinecie dentystycznym. Śledzą nowinki techniczne i wiedzą w jaki sposób wykorzystać zgromadzoną wiedzę.

Co zawiera zestaw Whitify System?

 • żel wybielający,
 • elastyczną nakładkę na zęby,
 • lampę LED do przyśpieszenia efektów,
 • tubki z żelem wybielającym,
 • wzornik odcieni zębów,
 • instrukcję obsługi.

Whitify System – jak używać?

Aby w pełni wykorzystać potencjał domowego wybielania zębów przy użyciu zestawu Whitify System rekomendujemy jego regularne użytkowanie przez sześć kolejnych dni. Pojedynczy zabieg, trwa około 30 minut.

 • 1. Umyj zęby i wypłucz usta.
 • 2. Połącz ze sobą lampę i nakładkę na zęby. Umieść niewielką ilość (ok. 1/4 strzykawki) żelu wybielającego w nakładce. Umieść go tyle, żeby żel pokrył Twoje zęby, ale nie dziąsła.
 • 3. Umieść nakładkę na zębach i włącz lampę. Jeśli żel ma kontakt z dziąsłami, zetrzyj go w tych miejscach.
 • 4. Trzymaj nakładkę w ustach przez czas trwania sesji (15 minut). W tym czasie możesz robić, to co lubisz: ćwiczyć, oglądać telewizję, pracować przy komputerze.
 • 5. Wyjmij nakładkę, wypłucz dokładnie usta, odłącz lampę od nakładki. Wypłucz dokładnie nakładkę.

Po zakończonym zabiegu producent zaleca umycie zębów pastą, która oczyści jamę ustną z wszelkich pozostałości po produkcie wybielającym.

Whitify System

Whitify System – przeciwwskazania

 • posiadanie koronek zębowych,
 • obecność stałego aparatu korekcyjnego na zębach.

Whitify System skład, składniki. Co zawiera?

W skład żelu Whitify System wchodzą jedynie naturalne substancje o właściwościach wybielających. W preparacie nie zabrakło również ekstraktów roślinnych wspierających zdrowie jamy ustnej. Żel Whitify System wzmacnia barierę obronną przeciw bakteriom, łagodzi podrażnienia, a także odświeża oddech. Co więcej, preparat nie powoduje nadwrażliwości zębów. Z pełną listą składników możesz zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System opinie na forum, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Produkt ten doceniają zarówno specjaliści, jak i użytkownicy, którym kuracja pomogła w równym stopniu.

Co ciekawe, według opinii ekspertów, Whitify System wypada bardzo dobrze na tle innych produktów o podobnym składzie i właściwościach.

Recenzje na temat Whitify System zebraliśmy od różnych osób, które miały okazję go wypróbować, ale o opinię zapytaliśmy również specjalistów.

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Zakup Whitify System to prosta i szybka procedura. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową producenta i złożyć zamówienie. Przesyłki są bardzo szybko realizowane, więc paczka trafi w nasze ręce w ekspresowym tempie. Pamiętaj, że inne źródła sprzedaży niż autoryzowany portal producenta, nie dają gwarancji oryginalności produktu.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

en cs de es fr hu it sk

Alternatywne produkty:
Dlaczego Gua Sha Mask cieszy się popularnością? Zobacz sam
Najnowsze opinie o Désir Éternel Femme. informacje
Czy Eternelle jest skuteczny? Sprawdzamy opinie z internetu
Najnowsze opinie o Celleasy. informacje | healthnbeauty.pl
Rękawica Body Tones - najlepsze rozwiązanie problemów. Opis i opinie
Chcesz wiedzieć więcej o Ovashape? Zobacz opis i opinie

Jak piszemy recenzje produktów?

Aby nasze recenzje były jak najbardziej pomocne, najpierw weryfikujemy wszystkie informacje dotyczące recenzowanego produktu, które przedstawia producent. Wiemy przecież, że każdy zachwala i rekomenduje swoje produkty niezależnie od ich wad.

Najważniejszy etap powstawania recenzji to test. Każdy produkt testujemy minimum 2 miesiące. W tym czasie użytkujemy go jak zwykli konsumenci, aby sprawdzić jego skuteczność.
Aby być miarodajni, nie poprzestajemy jednak na własnych doświadczeniach – zbieramy opinie innych użytkowników tego samego produktu, by móc poznać różne punkty widzenia. Ma nam to pomóc w ustaleniu, komu w szczególności warto polecić produkt, a komu niekoniecznie.

Wiemy też, że część konsumentów będzie poszukiwała innych, podobnych produktów z interesującej ich kategorii, dlatego umieszczamy je zawsze pod recenzją. W ten sposób czytelnicy mają możliwość obejrzenia alternatywnych ofert.