Whitify System – skuteczne wybielanie zębów w domu

Whitify System – skuteczne wybielanie zębów w domu

Białe zęby to marzenie wielu osób. Śnieżnobiały uśmiech wygląda niezwykle atrakcyjnie, jednak nie wszyscy zostali obdarzeni takim odcieniem zębów naturalnie. Bywa również, że szkliwo zaczyna żółknąć, a na jego powierzchni pojawiają się nieestetyczne przebarwienia.

Przyczyny przebarwień na zębach

Wpływ na kolor zębów mogą mieć różne przyczyny, związane zarówno z genami, jak i z tym, jaką dietę prowadzimy. Najbardziej szkodliwe dla uśmiechu są:

 • czarna herbata,
 • kawa,
 • czerwone wino,
 • coca-cola,
 • czarne jagody,
 • grejpfruty,
 • granaty.

Równie często przyczyną powstawania przebarwień na zębach stają się przyjmowane leki oraz niewłaściwa higiena. Gdy zęby nie są szczotkowane po każdym posiłku, a przynajmniej dwa razy dziennie, gromadzi się na nich płytka nazębna, a po pewnym czasie kamień. Żeby uniknąć tego scenariusz koniecznie zamów zestaw do wybielania zębów Whitify System. Jego dokładne działanie opisujemy poniżej.

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System – jak działa ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Użyj tego linku, aby otrzymać zniżkę :

Whitify System


Whitify System to nowoczesne urządzenie z niewielką lampą LED, które umożliwia wybielanie zębów bez wychodzenia z domu. Zestaw, został wykonany z wysokiej klasy materiałów odpornych na zniszczenie. Fachowcy opracowali specjalną formułę żelu – skutecznego, a także bezpiecznego dla użytkownika. W jego skład wchodzą ekstrakty roślinne, które wspierają zdrowie jamy ustnej. Zestaw Whitify System skierowany jest dla osób, które cenią sobie śnieżnobiałe zęby, a także nie przepadają za wizytami w gabinecie dentystycznym. Śledzą nowinki techniczne i wiedzą w jaki sposób wykorzystać zgromadzoną wiedzę.

Co zawiera zestaw Whitify System?

 • żel wybielający,
 • elastyczną nakładkę na zęby,
 • lampę LED do przyśpieszenia efektów,
 • tubki z żelem wybielającym,
 • wzornik odcieni zębów,
 • instrukcję obsługi.

Whitify System – jak używać?

Aby w pełni wykorzystać potencjał domowego wybielania zębów przy użyciu zestawu Whitify System rekomendujemy jego regularne użytkowanie przez sześć kolejnych dni. Pojedynczy zabieg, trwa około 30 minut.

 • 1. Umyj zęby i wypłucz usta.
 • 2. Połącz ze sobą lampę i nakładkę na zęby. Umieść niewielką ilość (ok. 1/4 strzykawki) żelu wybielającego w nakładce. Umieść go tyle, żeby żel pokrył Twoje zęby, ale nie dziąsła.
 • 3. Umieść nakładkę na zębach i włącz lampę. Jeśli żel ma kontakt z dziąsłami, zetrzyj go w tych miejscach.
 • 4. Trzymaj nakładkę w ustach przez czas trwania sesji (15 minut). W tym czasie możesz robić, to co lubisz: ćwiczyć, oglądać telewizję, pracować przy komputerze.
 • 5. Wyjmij nakładkę, wypłucz dokładnie usta, odłącz lampę od nakładki. Wypłucz dokładnie nakładkę.

Po zakończonym zabiegu producent zaleca umycie zębów pastą, która oczyści jamę ustną z wszelkich pozostałości po produkcie wybielającym.

Whitify System

Whitify System – przeciwwskazania

 • posiadanie koronek zębowych,
 • obecność stałego aparatu korekcyjnego na zębach.

Whitify System skład, składniki. Co zawiera?

W skład żelu Whitify System wchodzą jedynie naturalne substancje o właściwościach wybielających. W preparacie nie zabrakło również ekstraktów roślinnych wspierających zdrowie jamy ustnej. Żel Whitify System wzmacnia barierę obronną przeciw bakteriom, łagodzi podrażnienia, a także odświeża oddech. Co więcej, preparat nie powoduje nadwrażliwości zębów. Z pełną listą składników możesz zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System opinie na forum, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Produkt ten doceniają zarówno specjaliści, jak i użytkownicy, którym kuracja pomogła w równym stopniu.

Co ciekawe, według opinii ekspertów, Whitify System wypada bardzo dobrze na tle innych produktów o podobnym składzie i właściwościach.
Recenzje na temat Whitify System zebraliśmy od różnych osób, które miały okazję go wypróbować, ale o opinię zapytaliśmy również specjalistów.

Zestaw do wybielenia zębów Whitify System gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Zakup Whitify System to prosta i szybka procedura. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową producenta i złożyć zamówienie. Przesyłki są bardzo szybko realizowane, więc paczka trafi w nasze ręce w ekspresowym tempie. Pamiętaj, że inne źródła sprzedaży niż autoryzowany portal producenta, nie dają gwarancji oryginalności produktu.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

en cs de es fr hu it sk

Alternatywne produkty:
Dowiedz się więcej o Facevitall. Jakie ma opinie? Działanie
Czy Eternelle jest skuteczny? Sprawdzamy opinie z internetu
Najnowsze opinie o Desir Eternel Femme. informacje
Użytkownicy mówią o Coralift. Jaką cieszy się opinią?
Goldrevive - wyjątkowy krem odmładzający skórę
Varicone: Naturalny krem na żylaki

Jak piszemy recenzje produktów?

Aby nasze recenzje były jak najbardziej pomocne, najpierw weryfikujemy wszystkie informacje dotyczące recenzowanego produktu, które przedstawia producent. Wiemy przecież, że każdy zachwala i rekomenduje swoje produkty niezależnie od ich wad.

Najważniejszy etap powstawania recenzji to test. Każdy produkt testujemy minimum 2 miesiące. W tym czasie użytkujemy go jak zwykli konsumenci, aby sprawdzić jego skuteczność.
Aby być miarodajni, nie poprzestajemy jednak na własnych doświadczeniach – zbieramy opinie innych użytkowników tego samego produktu, by móc poznać różne punkty widzenia. Ma nam to pomóc w ustaleniu, komu w szczególności warto polecić produkt, a komu niekoniecznie.

Wiemy też, że część konsumentów będzie poszukiwała innych, podobnych produktów z interesującej ich kategorii, dlatego umieszczamy je zawsze pod recenzją. W ten sposób czytelnicy mają możliwość obejrzenia alternatywnych ofert.