Kontakt

Kontakt

Niezależnie ile masz lat ten serwis jest dla Ciebie. Strona healthnbeauty.pl to miejsce gdzie kobiety piszą dla kobiet. Typowo kobiecy punkt widzenia, konkretne informacje na wiele ciekawych tematów, nowości z wielu dziedzin. Przygotowujemy dla Ciebie dedykowane określonej grupie wiekowej artykuły, głównie z dziedziny Health&Beauty. Każda kobieta znajdzie tu cos dla siebie, bez względu jakie pytania ją nurtują i jakie problemy nie pozwalają zasnąć. Poruszamy tematy, które mogą interesować kobiety takie, jak my. Czasami lekko, zabawnie, innym razem śmiertelnie poważnie, zawsze merytorycznie, po dogłębnym poznaniu tematu – czy to osobiście, czy po konsultacji z ekspertami. Healthnbeauty.pl nie ucieka też od codziennych problemów, wyborów i porażek, z którymi łatwiej sobie poradzić mając świadomość, że wiele z tego, co nam się przydarza, jest też doświadczeniem innych kobiet. Życzymy miłej lektury

Healthnbeauty.pl należy do grupy mediów zarządzanej przez agencję reklamową Adinspire sp. z o. o.. Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane na stronie. Materiały znajdujące się na stronie pochodzą od autorów zewnętrznych. Informacje o produktach zamieszczone na stronie pochodzą od producentów i sieci afiliacyjnych odpowiedzialnych za ich produkcję i dystrybucję. Strona ma charakter informacyjny i poradnikowy. Redaktorem naczelnym serwisu jest Wera Kalinowska, pasjonatka pisania, podróżowania i zdrowego trybu życia.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

 

Laureatka wielu konkursów z dziedziny uroda i zdrowie. Absolwentka szkoły Kosmetycznej we Wrocławiu. Pasjonatka zdrowego życia, odżywiania, kosmetyki i szeroko pojętej urody. Prowadzi poradnie zdrowego życia w Oleśnicy. Autorka wielu publikacji poradnikowych z zakresu Health&Beauty. Na co dzień szczęśliwa matka i żona. Wolny czas spędza na siłowni i w podróży.